Uszkodzony samochód i elewacja budynku, to konsekwencje nieodpowiedzialnej przysługi koleżeńskiej jaką wyświadczyła 19-latka swojej młodszej koleżance, która chciała nauczyć się jeździć samochodem. 16-latka nie wiedziała jak zahamować i wjechała w budynek. W sprawie interweniowali kolbuszowscy policjanci.

W piątek wieczorem policjanci interweniowali na ul. Wolskiej w Kolbuszowej w związku ze zgłoszeniem dotyczącym uszkodzenia budynku przez kierującą seatem. Na miejscu zgłoszenia policjanci zastali dwie kobiety, 19 i 16-latkę.

19-letnia mieszkanka powiatu ropczycko sędziszowskiego oświadczyła, że młodsza koleżanka poprosiła ją aby dała się jej przejechać i nauczyła ją kierować samochodem. Młodsza potwierdziła, że chciała się nauczyć jeździć ale nie wiedziała jak zahamować i wjechała w budynek uszkadzając seata i elewację. Obydwie kobiety były trzeźwe.

Z uwagi na uszkodzenia samochodu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Nieletnią mieszkankę powiatu kolbuszowskiego odebrali opiekunowie. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają kolbuszowscy policjanci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię