Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują 16-letniej Anny Czerniejewskiej. Zaginiona pod koniec lipca tego roku samowolnie oddaliła się z letniego obozu zorganizowanego w okolicy Sępólna Krajeńskiego. Osoby, które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prowadzą poszukiwania 16-letniej Anny Czerniejewskiej. Nastolatka w dniu 29 lipca 2022 roku podczas pobytu na obozie wypoczynkowym w miejscowości Kujanki koło Sępólna Krajeńskiego samowolnie oddaliła się i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną bądź opiekunami.

Rysopis zaginionej: wzrost 158 cm, ciemne proste włosy średniej długości, ciemne oczy; Cechy charakterystyczne: liczne małe tatuaże na całym ciele, kolczyki w uszach oraz nosie, może używać fałszywych danych personalnych.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112. Mail: dyzurny-torun-srodmiescie@bg.policja.gov.pl Informacje można przekazać anonimowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię