Policjanci z Kuźni Raciborskiej zatrzymali 15-latka, który posiadał ponad 100 gramów marihuany. Nielegalny susz miał w swoim plecaku. Ponadto był poszukiwany celem doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem dla nieletnich.

Wczoraj około godziny 22:15 policjanci w Kuźni Raciborskiej na ulicy Kozielskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki mercedes. W pojeździe znajdowało się trzech młodych mężczyzn. W czasie kontroli jeden z pasażerów zachowywał, się bardzo nerwowo co wzbudziło podejrzenie mundurowych, iż może posiadać przy sobie narkotyki. I tym razem policyjna intuicja nie zawiodła, gdyż 15-latek w swoim plecaku posiadał susz marihuany o wadze ponad 100 gramów.

Przeprowadzony test potwierdził obecność środków odurzających w zabezpieczonym suszu. Nie była tego dnia jedyna wpadka 15-latka, gdyż po sprawdzeniu go w policyjnych systemach okazał się, że jest, poszukiwany celem doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego O jego dalszym losie zadecyduje sąd dla nieletnich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię