Kilka dni temu podczas nocnej służby dzielnicowi z Warszawy zainteresowali się 15-latkiem kręcącym się w okolicy Ronda Waszyngtona o późnej godzinie. Jak się okazało miał przy sobie narkotyki. Teraz zajmie się nim sąd rodzinny.

W miniony weekend podczas działań prowadzonych przez dzielnicowych, a ukierunkowanych na zapobieganie i ograniczenie przestępczości na terenie dzielnicy funkcjonariusze zatrzymali 15-latka, który posiadał przy sobie narkotyki.

Dzielnicowi zainteresowali się młodym chłopakiem, ponieważ o bardzo późnej godzinie kręcił się w okolicy Ronda Waszyngtona. Na widok mundurowych, wpadł w popłoch, zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. W czasie podjętej interwencji nie potrafił składnie i logicznie odpowiadać na zadawane pytania.

Czujni funkcjonariusze bardzo szybko ustalili przyczynę dziwnego zachowania nastolatka. Jak się okazało w kieszeni kurtki skrywał zawiniątko, w którym miał kilka gramów marihuany. Dzielnicowi zabezpieczyli narkotyki. Teraz sprawą 15-latka zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię