Ilustracja

Za posiadanie narkotyków odpowie 14-letni chłopiec. Policjanci z Koziegłów znaleźli i zabezpieczyli należącą do niego marihuanę. 14-latek został zatrzymany w pobliżu zbiornika wodnego w Poraju. Nieletni odpowie teraz za posiadanie narkotyków przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich, który zadecyduje o jego losie.

Do zatrzymania doszło w Poraju w pobliżu zbiornika wodnego. Patrol mundurowych z Koziegłów podczas kontroli tego miejsca zauważył chłopca, który na widok radiowozu odrzucił foliowe zawiniątko w stronę wału przeciwpowodziowego. To zmorzyło tylko czujność stróżów prawa. Podczas kontroli okazało się, że 14-latek z gminy Poraj w kieszeni posiadał szklaną lufkę w której znajdowała się zielona substancja. Szybko też wyszło na jaw, że w tym co odrzucił młodzieniec była ta sama substancja, która należała do niego. Test wykazał, że to marihuana.

Nieletni został zatrzymany. Za posiadanie środków zabronionych odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności chłopiec został przekazany pod opiekę ojca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię